Menu Główne


Polecamy

1a       bip2013 

Współpraca

decathlon logo 2-male

stanmir

HDE Logo

kia

logo_benefit_systems

fit_profit

OKsystem

maviarea

k8 logo

laserhouse skus zdjecie

Partnerzy Medialni

Dziennik-zachodni1

gazeta_mikoowska

radio_expres

logotyp

nasza_gazeta

echo logo nowe

naszemiasto-logotyp

POLSKIE Maratony.PL

Polityka prywatności

Strona koszysta z plików cookies w celu realizacji usług. Więcej informacji na ten temat mozna znaleźć tutaj. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nasze Galerie

Kanał YouTube

kanalyyoutubeogieldzie

Uczestnictwo

MsiT2014

BBL

stmig

polska_biega

polska_na_rowery

czwartki

family_cup

Partnerzy

aks-mikolow

orzel-mokre

lks45 bujaków

ks-kamionka

strazak-mikolow

burza

kkp mikołów

01 biegaton logo 2417x2441 1267x1280

logo SP 3

Jezdzcy2013

kong sao

satori1

akro gym mikołów

Logomakr RG Mikołów

MCK Mikołów

śob

Licznik wizyt

1989322
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
56
260
2329
8283
10188

Szukaj

Aktualności

Jubileusz MOSiR za nami!

Za nami sobotaJubileusz MOSiR - 23 czerwca br., która pełna była niesamowitych atrakcji zorganizowanych z okazji Jubileuszu 10-lecia istnienia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie. Chcielibyśmy podziękować bardzo serdecznie wszystkim, którzy aktywnie przyłączyli się do naszego wspólnego świętowania, a także za okazaną życzliwość, dobre słowo i wsparcie przez wszystkie lata istnienia.

Sobotni poranek rozpoczęliśmy w Krytej Pływalni "Aqua Plant", w której dla wszystkich dostępna była Strefa splash zone składająca się z elementów dmuchanych, tworzących tor przeszkód stanowiący wyzwanie dla każdego pływaka. Ciesząca się dużym zainteresowaniem strefa ta dostępna była również w niedzielę.

Kolejnym wydarzeniem był zorganizowany na Stadionie Miejskim kilkugodzinny Piknik Rodzinny, podczas którego korzystający mogli sprawdzić swoich umiejętności w różnego rodzaju atrakcjach oferowanych w wiosce sportu. Należały do nich m.in.:  Bramka celnościowa, Rzuty do kosza, Piłka fartuchowa, Gra „Piłkarski tor przeszkód”, Ogródek ćwiczeń, Mega klocki x 660 szt, Malowanie buziek, Rowery do góry nogami, Ścianka wspinaczkowa, Dmuchany tor przeszkód, Krokodyl – urządzeni pneumatyczne, Żabie skoki, Limbo, Gąsienice, Wyścigi biedronek – 2 tory, Puzzlomania – 2 kpl, Ruromania. Ponadto wszyscy, którzy aktywnie włączyli  się do zabawy, mieli możliwość wygrania okolicznościowych gadżetów, a także pamiątkowych medali.

Zwieńczeniem naszego Jubileuszu była akcja JordanBasket+, która odbyła się na mikołowskim rynku. Impreza ta rozpoczęła się od pojedynku na rzuty do kosza, w którym zmierzyli się między sobą Burmistrz Mikołowa - Stanisław Piechula oraz Dyrektor MOSiR Mikołów - Wojciech Tkacz. Ponadto Burmistrz osobiście sprawdził stan naszej fontanny na rynku, a także wraz z Mateuszem Handlem oraz innymi ważnymi osobami w mieście został wrzucony do lodowatej wody, tym samym wspierając Wiktorię, dla której przeprowadzona została cała akcja. Na rynku odbyły się także pokazy, mecze koszykówki z udziałem sportowców z USA oraz wiele innych niespodzianek. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z galerią z tego wydarzenia.