Menu Główne


Polecamy

1a       bip2013 

Współpraca

decathlon logo 2-male

stanmir

HDE Logo

kia

logo_benefit_systems

fit_profit

OKsystem

maviarea

k8 logo

laserhouse skus zdjecie

Partnerzy Medialni

Dziennik-zachodni1

gazeta_mikoowska

radio_expres

logotyp

nasza_gazeta

echo logo nowe

naszemiasto-logotyp

POLSKIE Maratony.PL

Polityka prywatności

Strona koszysta z plików cookies w celu realizacji usług. Więcej informacji na ten temat mozna znaleźć tutaj. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nasze Galerie

Kanał YouTube

kanalyyoutubeogieldzie

Uczestnictwo

MsiT2014

BBL

stmig

polska_biega

polska_na_rowery

czwartki

family_cup

Partnerzy

aks-mikolow

orzel-mokre

lks45 bujaków

ks-kamionka

strazak-mikolow

burza

kkp mikołów

01 biegaton logo 2417x2441 1267x1280

logo SP 3

Jezdzcy2013

kong sao

satori1

akro gym mikołów

Logomakr RG Mikołów

MCK Mikołów

śob

Licznik wizyt

1963039
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
220
422
3229
7525
21278

Szukaj

Aktualności

II Halowy Turniej piłki nożnej dla dzieci szkół podstawowych - podsumowanie

{jgxtimg src:=[images/stories/hala46.jpg] width:=[150]}
W ubiegłą sobotę tj. 13 marca br. na hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Mikołowie odbył się II Halowy turniej piłki nożnej dla dzieci szkół podstawowych klas 4 - 6 organizowany przez MOSiR Mikołów. W zawodach wzięło udział 42 zawodników z czterech szkół, którzy rywalizowali ze sobą systemem "każdy z każdym".
W turnieju wzięło udział 5 drużyn, które reprezentowały Szkoły podstawowe nr 3, 5, 7 oraz ZSP nr 3 ze szkołą podstawową nr 12 (Szkoła Podstawowa nr 3 wystawiła 2 reprezentacje). Drużyny rywalizowały między sobą grając w grupie systemem każdy z każdym. Mecze obfitowały w bardzo dużą ilośc bramek o czym mogą świadczyć wyniki. Niejednokrotnie dochodziło do ostrych starć, co świadczy o tym, że każdemu zależało na jak najlepszym wyniku. Bezkonkurencyjna okazała się Szkoła Podstawowa nr 3, która zdobyła pierwsze (drużyna B) i drugie miejsce (drużyna A) w turnieju. Kolejne miejsce na podium zdobyła Szkoła Podstawowa nr 5. Oprócz klasyfikacji drużyn przeprowadzona została również klasyfikacja strzelców, w której z 23 bramkami zwyciężył Dawid Błanik z SP nr 3. Najlepszym bramkarzem turnieju został uznany Marcin Topór, a najlepszym zawodnikiem Adam Konarski, wszyscy trzej reprezentowali barwy Szkoły Podstawowej nr 3. Organizator turnieju nagrodził wszystkie drużyny dyplomami oraz piłką nożną dla szkoły. Drużyny z miejsc 1 – 3 otrzymały pamiątkowe puchary a zawodnicy medale. Najlepszy strzelec, bramkarz oraz zawodnik otrzymali w kolejności piłkę nożną, rękawice bramkarskie i ochraniacze. Za obsługę sędziowską odpowiadał sędzia ŚZPN Pan Jacek Uryga.