Menu Główne


Polecamy

1a       bip2013 

Współpraca

decathlon logo 2-male

stanmir

HDE Logo

kia

logo_benefit_systems

fit_profit

OKsystem

maviarea

k8 logo

laserhouse skus zdjecie

Partnerzy Medialni

Dziennik-zachodni1

gazeta_mikoowska

radio_expres

logotyp

nasza_gazeta

echo logo nowe

naszemiasto-logotyp

POLSKIE Maratony.PL

Polityka prywatności

Strona koszysta z plików cookies w celu realizacji usług. Więcej informacji na ten temat mozna znaleźć tutaj. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nasze Galerie

Kanał YouTube

kanalyyoutubeogieldzie

Uczestnictwo

MsiT2014

BBL

stmig

polska_biega

polska_na_rowery

czwartki

family_cup

Partnerzy

aks-mikolow

orzel-mokre

lks45 bujaków

ks-kamionka

strazak-mikolow

burza

kkp mikołów

01 biegaton logo 2417x2441 1267x1280

logo SP 3

Jezdzcy2013

kong sao

satori1

akro gym mikołów

Logomakr RG Mikołów

MCK Mikołów

śob

Licznik wizyt

1963020
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
201
422
3210
7506
21278

Szukaj

Aktualności

LKS Strażak Mikołów - Tenis stołowy i Speedrower

straak1

Pierwsza drużyna LKS Strażak Mikołów, sekcja tenisa stołowego rozegrała bardzo ważny mecz w Pławniowicach. Do stu procentowego udziału drużyny w meczach barażowych o III ligę, brakowało Strażakom zaledwie dwóch małych punktów do zdobycia w tym meczu.

SPR RK Strażak Mikołów tak nazywa się klub stworzony z połączenia speedrowerowej sekcji  SPR Rybnickiej Kuźni oraz LKS Strażaka Mikołów. W Polsce długo krążyły spekulacje na temat powstania nowej drużyny. Ostatecznie zadecydowano, że kluby połączą swe siły na ligę ogólnopolską, lecz w rozgrywkach okręgowych będą startować osobno.

Pomimo faktu że rywale w tabeli byli tylko oczko niżej niż drużyna sekcji tenisa stołowego Strażaka i mecz odbywał się w Pławniowicach to zdecydowanym faworytem tego meczu była  drużyna z Mikołowa. Strażak nie pozostawił żłudzeń rywalom i zwyciężył pewnie mecz 7-3 i powoli szykuje się do majowych gier barażowych, bowiem mało realna wydaje się być strata punktów przez liderów tabeli QUO VADIS Makoszowy.

Debiut ligowy w Polskiej Lidze Speedrowera drużyna Strażaka ma już za sobą. Niestety w obu meczach gospodarze byli zdecydowanie lepszą drużyną. Przyczyn takiego a nie innego stanu sportowego drużyny jest kilka. Trzeba mieć nadzieję, że tylko sukcesywną pracą na treningach drużyna Strażaka  będzie stale podnosiła swój sportowy poziom. W rundzie rewanżowej, wszystkie mecze Strażaka zostaną rozegrane na torze w Rybnickiej Kuźni i jest nadzieję że przynajmniej część tych meczy będzie dla drużyny zwycięska.

speed2speed3speed4speed1

 KAZIMIERZ KUCHTA