Logo BIP
Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

VI Halowy turniej piłki nożnej dla uczniów gimnazjum – podsumowanie

W ubiegłówne 2głą sobotę tj. 19 marca br.Hali Sportowej MOSiR odbył się VI Halowym turniej o puchar Dyrektora MOSiR dla uczniów gimnazjum. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn chłopców i 3 drużyny dziewcząt. W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna DZIKIE BOBRY, która w finale pokonała GIMNAZJUM NR 2. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna NO NAME, która w meczu o trzecie miejsce pokonała drużynę PIERWSZA SPORTOWA. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się CHRZĄSZCZYKI G2, wygrywając w finale z SZALONYMI KOZAMI.
Wyróżniający się w sobotnim turnieju zawodnicy otrzymali także nagrody indywidualne. Tytuł najlepszego strzelca otrzymał Jakub Nowak – NO NAME, najlepszym bramkarzem został Mateusz Jarosz – GIMNAZJUM NR 2, a zawodnikiem całego turnieju Patryk Sobiegraj – DZIKIE BOBRY. Serdecznie gratulujemy wyników i zachęcamy do zapoznania się z galerią.