Logo BIP
Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

III Grand Prix Mikołowa w siatkówce plażowej – podsumowanie

Sobota 28 sierpnia była dniem, w którym odbył się finał III Grand Prix Mikołowa w siatkówce plażowej. Zawodnicy rywalizowali między sobą w trzech turniejach eliminacyjnych podczas, których zdobywali punkty rankingowe. Do turnieju finałowego zostało zaproszonych 8 par z największą liczbą punktów. We wszystkich turniejach wzięło udział 30 zawodników co potwierdza, że z roku na rok rośnie zainteresowanie tym turniejem.

W obecnej edycji został zmodyfikowany regulamin i tak, zwycięzcą została para, która zdobyła największą liczbą punktów podczas czterech turniejów. Taki regulamin promował zawodników, którzy brali udział we wszsytkich turniejach. Zawodnicy z miejsc 1 – 3 otrzymali statuetki wraz z nagrodami rzeczowymi, natomiast z miejsc 4 – 6 pendrivy i dyplomy. Z roku na rok turniej cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego też już teraz zapraszamy do uczestnictwa w IV Grand Prix Mikołowa w siatkówce plażowej