Logo MOSiR Mikołów
Logo BIP
Logo Mikołów Ogród Życia
Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

Siatkówka w Mikołowie

siat_kadeci

Siatkarze MOSiR-u Mikołów oraz  siatkarki KS Burzy Borowa Wieś rozgrywali w ubiegłym tygodniu swoje mecze. Kadeci MOSiR zostali pokonani przez SV MOSiR Zabrze oraz MKS Dąbrowa Górnicza w obydwu przypadkach w stosunku 0:3. Juniorzy MOSiR Mikołów również przegrali swoje dwa mecze z SK Górnik Radlin oraz vice liderem BBTS Włókniarz Bielsko Biała w stosunku 1:3. Zapraszamy również na ostatni turniej II etapu Mistrzostw Śląska Młodziczek, w którym biorą udział zawodniczki KS Burza Borowa Wieś.

Ostatnie wyniki rozgrywek sekcji siatkówki MOSiR Mikołów

 

05.11.2010 w Zabrzu kadeci sekcji siatkówki MOSiR Mikołów zostali pokonani przez kadetów SV MOSiR Zabrze 3 – 0 w setach  25:18, 25:21, 26:24.

W piątek 12.11.2010 w Hali Sportowej w Mikołowie kadeci podejmowali drużynę MKS Dąbrowa Górnicza. Niestety i ten mecz zakończył się porażką mikołowskiej drużyny 3 : 0 w setach 26:28, 19:25,14:25.

Zdecydowanie lepiej powiodło się mikołowskim zawodnikom na turnieju siatkarskim z okazji Święta Niepodległości organizowanym w dniu 13.11.2010 przez MKS-MOS „Płomień Sosnowiec . W turnieju brały udział cztery zespoły MKSMOS „Interpromex” Będzin, MKS MOS „Płomień” I Sosnowiec, MKS MOS „Płomień”II Sosnowiec oraz MOSiR Mikołów. W klasyfikacji ogólnej nasi zawodnicy zajęli w turnieju drugie miejsce.

Kolejne zawody ligowe rozgrywane będą na wyjeździe w dniu 19.11.2010 z Górnikiem Radlin, zaś 23.11.2010 we wtorek w Mikołowie w Hali Sportowej MOSiR Mikołów o godz. 18:00 mikołowscy kadeci zmierzą się z drużyną TS Volley Rybnik.

Juniorzy także przegrali ostatnie dwa mecze. 10.11.2010 w Radlinie pokonani zostali przez juniorów SK Górnik Radlin 3 : 1 w setach (25:11, 21:25, 28:26, 25:20) a 15.11.2010 w Mikołowie przez v-ce lidera tabeli BBTS Włókniarz Bielsko Biała 1 : 3 w setach (25:22, 19:25, 15:25, 22:25).

Kolejne spotkanie juniorzy MOSiR Mikołów rozegrają 17.11.2010 w Raciborzu z KS AZS Rafako Racibórz, który zajmuje 4 miejsce w tabeli.

W Hali Sportowej MOSiR Mikołów zobaczymy naszych juniorów 24.11.2010 w środę. O godz. 18:00 rozpocznie się mecz pomiędzy MOSiR Mikołów a KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice. Ten zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli więc nasi zawodnicy powinni ten mecz wygrać.

Wszystkich miłośników sekcji siatkówki zapraszamy na mecze naszych siatkarzy. Doping kibiców może wiele zdziałać jak przekonaliśmy się przy rozgrywanym przez juniorów  czwartym secie z Bielskiem, kiedy to naprawdę niewiele zabrakło do wyrównania i możliwości powalczenia o zwycięstwo w tie-break-u.

 

Młodziczki sekcji siatkówki KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów.

W drugim etapie Mistrzostw Śląska Młodziczek o Puchar Tauron Polska Energia zawodniczki KS Burza Borowa Wieś rozgrywają spotkania w 26 grupie z MKS I Zawiercie, KPKS „Halemba” II, MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice. Niestety na dwóch turniejach z udziałem naszych zawodniczek udało się wygrać tylko jeden set. Kolejny turniej w grupie rozegrany zostanie 20.11.2010 w sobotę w Hali Sportowej MOSiR Mikołów. Początek turnieju godz. 9:00. Pierwszy mecz KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów – KPKS „Halemba” II kolejny KPKS „Halemba” II – MKS I Zawiercie i ostatni MKS I Zawiercie – KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów ( pauzuje MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice).

Zapraszamy kibiców siatkówki na ten turniej aby na własnej hali  dopingiem wspomóc nasze zawodniczki.