Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

IV Mistrzostwa Sołectw w piłce nożnej

IV_MS

W sobotę 18 czerwca br. na Orliku 2012 przy ul. Grażyńskiego odbył się turniej podsumowujący IV Mistrzostw Sołectw w piłce nożnej. Podczas turnieju zawodnicy po raz kolejny rywalizowali między sobą, jednak końcowe wyniki nie były wliczane do klasyfikacji ogólnej. Najlepszą drużyną IV edycji okazał się klub KS Kamionka a najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Szymakowski z tejże drużyny.

Nagrody indywidualne zostały jednak zdominowane przez zawodników LKS Bujaków gdzie najlepszym bramkarzem został Daniel Kasprzykowski a najlpeszym strzelcem z 35 trafieniami – Mateusz Witek. Ten ostatni został rówież najlepszym żonglerem turnieju z 81 podbiciami. Wszystkie drużyny biorące udział w IV Mistrzostwach Sołectw otrzymały piłki nożne, wszyscy zawodnicy pamiątkowe medale a drużyny okazałe puchary.