Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

II edycja Ligi Siatkówki MOSiR – podsumowanie

siat2

W sobotę 9 lipca br. (sobota) została oficjalnie zakończona II edycja Ligi Siatkówki MOSiR. W rozgrywkach ligowych uczestniczyło 14 par, które zostały podzielone na dwie kategorie (młodsi i starsi). W grupie młodszych siatkarzy zwyciężyła para żeńska Karolina Beśka – Sonia Welcz, na drugim stopniu podium stała para Szymon Moskwa – Patryk Kowalczyk a na najniższym para braci Radek i Robert Nogal. W grupie starszej zwyciężyła para Grzegorz Panusz – Jakub Sędziak, drugie miejsce wywalczyła para mieszana Piotr Thomann – Monika Garbaciak, natomiast 3 miejsce przypadło parze Marcin Kamycki – Gabriela Czardybon.

Zawodnicy z miejsc 1 – 3 otrzymali nagrody rzeczowe, dyplomy oraz medale. Zapraszamy już na kolejną edycję Ligi Siatkówki MOSiR, która rozpocznie się we wrześniu. Prosimy również zawodników o ewentualne sugestie, które mogłyby urozmaicić rozgrywki.