Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

Pewne zwycięstwo juniorów MOSiR Mikołów

siata2011

Mecz wyjazdowy w Zabrzu okazał się być bardzo udanym w wykonaniu naszych zawodników. Tym razem wszyscy grający zawodnicy prezentowali poprawne przyjęcie zagrywki i dobrą skuteczność w ataku. W pierwszym i drugim secie zdecydowanie na boisku dominowali zawodnicy reprezentujący barwy Mikołowa, lecz na początku trzeciego seta zawodnicy z SV MOSiR Zabrze nieoczekiwanie zaczęli prowadzić trzema punktami.

W drugiej połowie trzeciego seta nasi juniorzy wyrównali wynik i ostatecznie dzięki dobrej zagrywce i grze z kontry wygrali cały mecz 3:0. To już czwarte z kolei zwycięstwo juniorów MOSiR Mikołów, miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy podtrzymają dobrą passę i wygrają kolejny mecz o pierwsze miejsce w tabeli z TS Volley Rybnik.

Wszystkich sympatyków siatkówki zapraszamy w środę o godz. 18:00 do Hali Sportowej MOSiR .