Drużyny siatkarskie z Mikołowa wzięły udział w turnieju „Orlik Volleymania”. Turniej odbył się 15 i 16 września br. w Orzeszu w ramach programu „Moje boisko – Orlik 2012” , jego organizatorami są Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Siatkowej. Nasze miasto w turnieju reprezentowało pięć drużyn.
W kategorii dziewcząt w wieku 12-13 lat: UKS Trójka Mikołów
W kategorii dziewcząt w wieku 14-15 lat: KS Burza Borowa Wieś Mosir Mikołów I i KS Burza Borowa Wieś Mosir Mikołów II
W kategorii chłopców w wieku 14-15 lat: MOSiR Mikołów I i MOSiR Mikołów II
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i koszulki.
Poniżej podajemy wyniki poszczególnych spotkań i zdobyte miejsca przez nasze drużyny.
Dziewczęta 12 i 13 lat
UKS Trójka Mikołów – Sari /G2 Żory 0:2 (11:15,10:15)
ŻAPN Żywiec – Sari/G2 Żory 2:0 (15:5, 15:12)
UKS Trójka Mikołów – ŻAPN Żywiec 0:2 (12:15, 6:15)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce – ŻAPN Żywiec
II miejsce – Sari/G2 Żory
III miejsce – UKS Trójka Mikołów
Dziewczęta 14 i 15 lat
Grupa A
KS Burza Borowa Wieś Mosir Mikołów I – Sari/ G2 Żory II 2:1
G1 Leszczyny – KS Burza Borowa Wieś Mosri Mikołów I 0:2
Sari/G2 Żory II – G1 Leszczyny 2:0
Grupa B
Sari/G2 Żory I – KS Burza Borowa Wieś Mosir Mikołów II 2:0
MOSiR Łaziska Górne – Sari/G2 Żory 1:2
KS Burza Borowa Wieś Mosir Mikołów II – MOSiR Łaziska Górne 0:2
PÓŁFINAŁ
KS Burza Borowa Wieś Mosir Mikołów I – MOSiR Łaziska Górne 1:2
Sari/G2 Żory II – Sari/G2 Żory I 2:1
MECZ O 3 MIEJSCE
KS Burza Borowa Wieś Mosir Mikołów I – Sari/G2 I 2:0
FINAŁ
MOSiR Łaziska Górne – Sari/G2 Żory II 2:0
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce – MOSiR Łaziska Górne
II miejsce – Sari/G2 Żory II
III miejsce – KS Burza Borowa Wieś Mosir Mikołów I
IV miejsce – Sari/G2 Żory I
Miejsca V-VI: KS Burza Borowa Wieś Mosir Mikołów II i G1 Leszczyny
Chłopcy 14 i 15 lat
MOSiR Mikołów I – MOSiR Mikołów II 1-2
MOSiR Mikołów I – SMUKS Orzesze I 2-1
MOSiR Mikołów I – SMUKS Orzesze II 1-2
MOSiR MikołówII – SMUKS Orzesze I 1-2
MOSiR Mikołów II – SMUKS Orzesze I 0-2
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce – SMUKS Orzesze II
II miejsce – MOSiR Mikołów I
III miejsce – SMUKS Orzesze I
IV miejsce – MOSiR Mikołów II