Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

Siatkówka – przygotowania seniorek i seniorów

Siatkwka_2011

Seniorki KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów wygrały Turniej Piłki Siatkowej Kobiet , który odbył się 20 października w Knurowie. W turnieju wzięło udział pięć drużyn. Nasze seniorki w trakcie turnieju wygrały z każdym zespołem bez straty seta. Gratulujemy naszym siatkarkom i życzymy dalszych sukcesów w trakcie przygotowań do startu w IV lidze. Seniorzy MOSiR Mikołów uczestniczyli w XV  Miejskim Turnieju Siatkówki Amatorów.

Poniżej podajemy wyniki  meczów z udziałem seniorek KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów:

V miejsce – Sparta Ruda Śląska

Seniorzy MOSiR Mikołów uczestniczyli w XV  Miejskim Turnieju Siatkówki Amatorów. Mimo, iż turniej był adresowany do amatorów siatkówki, mecze odbywały się na wysokim poziomie.  W sobotę siatkarze z Mikołowa rozegrali 3 mecze w fazie grupowej po których wywalczyli awans do półfinału z pierwszego miejsca w grupie. Dzień później w niedziele po zaciętej walce w tie- breaku przegrali mecz półfinałowy z OCS I. W meczu o 3 miejsce seniorzy MOSiR Mikołów prowadzili już 2:0 w setach z drużyną ARKADIA B, niestety nie zdołali utrzymać wysokiego poziomu gry do końca spotkania, ostatecznie przegrywając cały mecz 2:3.