Logo MOSiR Mikołów
Logo BIP
Logo Mikołów Ogród Życia
Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

Awans zawodników sekcji futsal KS Kamionka

futsal 2013
 
Zawodnicy sekcji futsalu KS Kamionka  zwyciężyli w rozgrywkach II ligi Futsalu nie przegrywając żadnego meczu. Ostatni mecz który został rozegrany 24.02. br.(niedziela) w Hali Sportowej MOSiR przyniósł wiele emocji. Po zaciętym meczu KS Kamionka podtrzymała swą dobrą passę pokonując Berland Komprachcice 4:3. Drużynie gratulujemy sukcesu i liczymy na kolejne zwycięstwa teraz już w I lidze.

 

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1. KS Kamionka Mikołów

10

28

37:17

2. LKS Strzelec Gorzyczki

10

19

63:41

3. PSF CUPRUM Polkowice

10

18

37:27

4. KS Futsal Team Brzeg

10

11

38:41

5. UKS Jedynka Niemodlin

10

5

27:58

6. GKS Berland Komprachcice

10

3

24:44

 
1. LKS Strzelec Gorzyczki – KS Kamionka Mikołów      2:3
Bramki: Pasierbek, Olszówka, Sadowski
 
2. Niemodlin – KS Kamionka Mikołów                         3:5
Bramki: Zgliński – 2, Bugajski, Nowak, Olszówka
 
 
3. KS Kamionka Mikołów – Polkowice                        0:0
 
4. KS Kamionka Mikołów – Brzeg                              2:1
Bramki: Nowak, Małysa
 
5. Komprachcice – KS Kamionka Mikołów                   1:3
Bramki: Nowak – 2, Małysa
 
6. KS Kamionka Mikołów – Gorzyczki                         7:4
Bramki: Prus – 3, Małysa – 2, Pasierbek, Jastrzębski
 
7. KS Kamionka Mikołów – Niemodlin                        3:1
Bramki: Prus – 2, Jastrzębski
 
8. Polkowice – KS Kamionka Mikołów                         1:5
Bramki: Prus – 2, Jastrzębski, Zgliński, Nowak
 
9. Brzeg – KS Kamionka Mikołów                               1:5
Bramki: Pasierbek – 2, Jastrzębski – 2, Olszówka
 
10. KS Kamionka Mikołów – Berland Komprachcice     4:3
Bramki: Pasierbek, Małysa, Nowak, Kruk
 
 
Strzelcy:
Prus – 7, Jastrzębski – 5, Nowak – 6, Małysa – 5, Pasierbek – 5, Olszówka – 3, Zgliński – 3, Bugajski – 1, Sadowski – 1, Kruk – 1
 
Kadra:
Paweł Karamuz, Jakub Białoń – bramkarze
Marek Olszówka (kapitan), Dawid Pasierbek, Wojciech Bugajski, Sebastian Jastrzębski, Adam Szostok, Mateusz Surgiewicz, Mateusz Kruk, Robert Prus, Wojciech Małysa, Waldemar Welcz, Dawid Nowak, Łukasz Zgliński, Kamil Skoczykłoda, Łukasz Gawlik, Łukasz Sadowski
 
Kierownik drużyny – Maciej Kegler
Trener – Leszek Latacz