Logo MOSiR Mikołów
Logo BIP
Logo Mikołów Ogród Życia
Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

Finał miejski – XIX edycja imprezy “Czwartki Lekkoatletyczne

czwartki La2013 
W dniu 13 czerwca br. na Kompleskie sportowo-rekreacyjny MOSiR przy ul. Zawilców odbył się Finał Miejski XIX edycji imprezy sportowej “Czwartki Lekkoatletyczne“. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem o czym może świadczyć fakt, że w 8 turniejach wzięło łącznie udział 140 zawodników. Uczestnicy walczyli o zakwalifikowanie się do Finału Ogólnopolskiego, który odbędzie się w dniach 21 – 23 czerwca br. w Łodzi.

 

Lista zawodników wytypowanych przez nauczycieli do wyjazdu na Finał ogólnopolski  w Łodzi:

1. Sandra Polak – 60m

2. Małgorzata Polakowska – 60m

3. Łukasz Porwolik – 60m

4. Klaudia Wróbel – 300m

5. Nikola Czech – 600m

6. Weronika Konarska – 600m

7. Sebastaian Markiewicz – 1000m

8. Agata Jabłeka – rzut piłeczką

9. Szymon Dorczak – rzut piłeczką

10.Wojciech Termina – rzut piłeczką

11.Laura Czech – skok w dal

12.Zofia Tkocz – skok w dal

13. Bernadeta Porwolik – skok w dal

14. Mateusz Waszak – skok w dal

15. Marcel Goldmann – skok w dal

16. Witold Mzyk – skok w dal

Zawodnicy oraz opiekunowie mają zapewniony transport (wyjazd 21 czerwca o o godzinie 12:30 z parkingu przy Hali Sportowej MOSiR ul. Bandurskiego), wyżywienie oraz zakwaterowanie (zakwaterowanie jest w szkolnych salach gimnastycznych więc niezbędne jest zabranie przez uczestników materacy, poduszek, śpiworów itp. Zawodnicy pokrywają koszty wpisowego w wysokości 30zł. Kierownikiem ekipy jest Cezary Karbowski

WYNIKI:

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

DZIEWCZĘTA

1. Agata Jabłeka

2. Małgorzata Polakowska

3. Weronika Konarska

CHŁOPCY

1. Adrian Plasan

2. Szymon Dorczak

3. Wojciech Termina

SKOK W DAL

DZIEWCZĘTA

1. Klaudia Wróbel

2. Sandra Polak

3. Nikola Czech

CHŁOPCY

1. Mateusz Waszak

2. Marcel Goldmann

3. Witold Mzyk

60 m

DZIEWCZĘTA

1. Sandra Polak

2. Małgorzata Polakowska

3. Nikola Nguyen

CHŁOPCY

1. Adrian Plasan

2. Marcel Goldmann

3. Łukasz Porwolik

300 m

DZIEWCZĘTA

1. Klaudia Wrónel

2. Aleksandra Polakowska

3. Karolina Prasoł

CHŁOPCY

1. Mateusz Waszak

2. Szymon Dorczak

3. Arkadiusz Makowski

600 m

DZIEWCZĘTA

1. Nikola Chech

2. Weronika Konarska

3. Emilia Wieczorek

1000 m

CHŁOPCY

1. Sebastian Markiewicz

2. Kamil Krzyżowski

3. Dawid Paluch