Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

Wyniki Ligi Getbol

getbol2

W sobotę na Orliku przy ul. Grażyńskiego zostało rozegrane drugie Grand Prix Ligi Getbol dla gimnazjalistów. Mimo nieciekawej pogody w turnieju wzięło 5 osób. Najlepszym okazał się Adrian Bobrowski, w finale pokonał Michała Galanta 7-4. Trzecie miejsce zajął Michał Król, czwarte Michał Bielas, a na piątym miejscu skończył Kornel Trojan.
W klasyfikacji generalnej prowadzi Michał Galant, który ma 26 punktów, na drugim ex aequo trzech zawodników: Mateusz Plewa (zwycięzca 1st GP), Adrian Bobrowski (zwycięzca 2nd GP) oraz Kornel Trojan mający po 16 punktów.
Do końca ligi jeszcze 7 Grand Prix.
Następny turniej zostanie rozegrany 10 maja o godzinie 11:00 na Orliku przy ul. Grażyńskiego.

W niedzielę o godzinie 12:00 zostało rozegrane pierwsze Grand Prix Ligi Getbol dla uczniów szkół podstawowych. Frekwencja na razie jest niska, ale mamy nadzieję, że następnym razem będzie więcej osób. Turniej wygrał Patryk Sobiegraj, drugie miejsce zajął Rafał Kołodziej, trzecie Dawid Woźniak, a na czwartym skończył Mateusz Woźniak.
Następny turniej zostanie rozegrany 11 maja o godzinie 11:00 na Orliku przy ul. Grażyńskiego. Zapraszamy