Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

Siatkarze pomogli Karolince

Siat turniej charyt 2014
W ubiegłą sobotę 7 czerwca br. w Hali Sportowej MOSiR odbył się Siatkarski turniej charytatywny „Pomagamy Karolince”. podczas całego turnieju udało się zebrać z: wpisowego, licytacji, środków przekazanych przez sponsorów, ufundowaniu godzin rehabilitacji dla Karolinki łącznie 12 020 zł. W turnieju wzięło udział łącznie czternaście drużyn, jedenaście męskich (mieszanych) oraz trzy żeńskie.

Wśród Pań najlepsze okazały się zawodniczki FC Silesia Rybnik. Za nimi uplasowały się zawodniczki SKS Volley Gliwice. Na najniższym stopniu podium stanęły siatkarki Minos Bytom.
Wśród drużyn męskich oraz mieszanych zwyciężyła drużyna Gold Volley z Jastrzębia- Zdroju, która w decydującym spotkaniu pokonała zeszłorocznych zwycięzców, drużynę Papa Dance z Bierunia. Trzecie miejsce na podium zajęli zawodnicy Team Silesia.

1 SKS Volley Gliwice
2 Minos Bytom
3 FC Silesia Rybnik

Bardzo chcielibyśmy podziękować:
1. Wszystkim uczestnikom za doskonałą zabawę i postawę Fair Play
2. Sędziom i ŚlZPS za nieodpłatne przeprowadzenie zawodów
3. Sponsorom: Firmie Jurajska, Firmie Stan-Mir, Fundacji Galen, Mikołowskiemu Bankowi Spółdzielczemu, Restauracji Mocca d’ oro, Paniom z Zespołu Szkolno-Przedszkolnemu P-13, SP-11, Centrum Rehabilitacji Remedico za okazane wsparcie
4. Zawodnikom z PLUSLIGI: Pawłowi Ruskowi, Grzegorzowi Pająkowi, Wojtkowi Sobala za podniesienie rangi oraz poziomu sportowego turnieju