Logo MOSiR Mikołów
Logo BIP
Logo Mikołów Ogród Życia
Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

Bardzo dobry start młodych mikołowskich lekkoatletów

halowe mś 201521 lutego odbyły się Halowe Mistrzostwa Śląska Dzieci i Młodzików w Lekkiej Atletyce w Brzeszczach. Nasz klub UKS Trójka Mikołów reprezentowało dziewięciu zawodników. Dzieci uczestniczyły w dwóch konkurencjach: skoku w dal i biegu na 60m. Wśród startujących w kat. dzieci w biegu na 60m na V miejscu uplasowała się Małgosia Polakowska uzyskując czas 8.97 sek. Gosi zabrakło zaledwie 15 setnych aby zdobyć brązowy medal.

Bardzo dobry wynik w biegu na 60m młodziczek uzyskała Sandra Polak- z wynikiem 8.36sek zajęła VII miejsce. Skok w dal dzieci stał także na bardzo wysokim poziomie. Nasze dziewczyny zajęły kolejno VI-mce Klaudia Wróbel-4.06m, VIII-m-ce Bernadeta Porwolik- 4.00m( najmłodsza zawodniczka w finale), X-mce Zosia Tkocz-3.83, Xi mce Zuzia Surowy-3.80m. Nasze najmłodsze reprezentantki Madzia Słomska -czas 10.22 oraz Daria Lisowska czas 11.17 startowały w biegu na 60m osiągnięte przez nie rezultaty bardzo dobrze rokują na przyszłość.

Az 4 zawodniczki naszego klubu, znalazły się w ścisłych finałach.
Jest to ogromny sukces!!!!! Wszystkim serdecznie gratulujemy

Aleksandra Wajda