Logo MOSiR Mikołów
Logo BIP
Logo Mikołów Ogród Życia
Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

Turniej GALP i MBS o Puchar Burmistrza Mikołowa

pilka orlik
 
Serdecznie zapraszamy na Turniej GórnoŚląskiej Amatorskiej Ligi PiłkarskiejMikołowskiego Banku SpółdzielczegoPuchar Burmistrza Mikołowa. Turniej odbędzie się dnia 8.03.2015 w Mikołowie na Boiskach “ORLIK 2012”. Więcej o turnieju można poczytać na stronie organizatora.

 

Źródłó: https://www.facebook.com/galp.mikolow?fref=pb&hc_location=profile_browser

Grupa A – Orlik ul. Zawilców 10 (obok stadionu AKS)
kontakt do organizatora: Michał Żyłka 506 509 777

1. MBS Mikołów
2. Olimpia Nosocice
3. Duma Tartanu Zabrze
4. FC Sowina
5. Nibylandia
6. VEGA Team

Grupa B – Orlik ul. Katowicka 24A (obok SP.5)
kontakt do organizatora: Michał Karamuz 605 354 061

1. S.M Górnik Kokociniec
2. Wiła Wianki
3. The Cyborgs Ruda Śląska
4. Biznes Liga
5. AKS Grzybowice Zabrze
6. DHL Tychy

Grupa C – Orlik ul. Grażyńskiego 2 (obok Gimnazjum nr.2)
kontakt do organizatora: Krzysztof Janeczek 509 983 441

1. Shrek Kebab
2. RMF MAXXX Football Team
3. Young Power
4. Gumisie
5. FC Galaktikos
6. ZZRG Bielszowice

Grupa A

10.00-10.15 MBS Mikołów – VEGA TEAM
10.15-10.30 Olimpia Nosocice – Nibylandia
10.30-10.45 Duma Tartanu – FC Sowina
10.50-11.05 MBS Mikołów – Nibylandia
11.05-11.20 VEGA Team – FC Sowina
11.20-11.35 Duma Tartanu – Olimpia Nosocice
11.40-11.55 MBS Mikołów – FC Sowina
11.55-12.10 Nibylandia – Duma Tartanu
12.10-12.25 VEGA Team – Olimpia Nosocice
12.30-12.45 MBS Mikołów – Duma Tartanu
12.45-13.00 FC Sowina – Olimpia Nosocice
13.00-13.15 VEGA Team – Nibylandia
13.20-13.35 MBS Mikołów – Olimpia Nosocice
13.35-13.50 Duma Tartanu – VEGA Team
13.50-14.05 FC Sowina – Nibylandia

Grupa B

10.00-10.15 Górnik Kokociniec – DHL Tychy
10.15-10.30 Wiła Wianki – AKS Grzybowice
10.30-10.45 The Cyborgs – Biznes Liga
10.50-11.05 Górnik Kokociniec – AKS Grzybowice
11.05-11.20 DHL Tychy – Biznes Liga
11.20-11.35 Wiła Wianki – The Cyborgs
11.40-11.55 Górnik Kokociniec – Biznes Liga
11.55-12.10 AKS Grzybowice – The Cyborgs
12.10-12.25 Wiła Wianki – DHL Tychy
12.30-12.45 Górnik Kokociniec – The Cyborgs
12.45-13.00 Biznes Liga – Wiła Wianki
13.00-13.15 AKS Grzybowice – DHL Tychy
13.20-13.35 Górnik Kokociniec – Wiła Wianki
13.35-13.50 The Cyborgs – DHL
13.50-14.05 Biznes Liga – AKS Grzybowice

Grupa C

10.00-10.15 Shrek Kebab – ZZRG Bielszowice
10.15-10.30 RMF MAXXX – FC Galaktikos
10.30-10.45 Young Power – Gumisie
10.50-11.05 Shrek Kebab – FC Galaktikos
11.05-11.20 ZZRG Bielszowice – Gumisie
11.20-11.35 Young Power – RMF MAXXX
11.40-11.55 Shrek Kebab – Gumisie
11.55-12.10 FC Galaktikos – Young Power
12.10-12.25 ZZRG Bielszowice – RMF MAXXX
12.30-12.45 Shrek Kebab – Young Power
12.45-13.00 Gumisie – RMF MAXXX
13.00-13.15 ZZRG Bielszowice – FC Galaktikos
13.20-13.35 Shrek Kebab – RMF MAXXX
13.35-13.50 Young Power – ZZRG Bielszowice
13.50-14.05 Gumisie – FC Galaktikos