Logo BIP
Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

VI Turniej mini-hokeja na lodzie o Puchar Dyrektora MOSiR 2016

gł 2Po raz szósty na terenie OR Planty odbył się „Turniej mini-hokeja na lodzie o Puchar Dyrektora MOSiR”, który miał miejsce 17 grudnia br. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: MUKS Naprzód Janów, JKH GKS Jastrzębie, MOSM Tychy oraz TMH Polonia Bytom. Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna z Tychów, która w finale pokonała Jastrzębie 4:3. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna z Janowa.

Przyznano również nagrody indywidualne, najlepszym strzelcem został Michał KosmędaJanowa, najlepszym zawodnikiemWiktor TańczykTychów, najlepszym bramkarzem Franciszek ZachariaszJastrzębia, a nagroda pocieszenia powędrowała do Marcina MagdziakaBytomia. Serdecznie gratulujemy wyników i zachęcamy do zapoznania się z galerią z tego wydarzenia.