Logo MOSiR Mikołów
Logo BIP
Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

VI Turniej o Puchar Burmistrza Mikołowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt – podsumowanie

W soboP1000814 800x600tę 16 września br. w Hali Sportowej MOSiR odbył się VI Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Mikołowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt, w którym udział wzięło 9 zespołów. Drużyny podzielone zostały na 3 grupy, rywalizując systemem „każdy z każdym”. Turniej uroczyście otworzył Burmistrz Mikołowa Stanisław Piechula, który pojawił się także podczas dekoracji i nagrodził uczestniczki sobotnich zmagań.

W turnieju bezkonkurencyjna okazała się drużyna BKS STAL BIELSKO – BIAŁA, która w finale pokonała zespół gospodarzy UKS TRÓJKA MIKOŁÓW. Na najniższym stopniu podium uplasował się zespół JKS SMS JASTRZĘBIE. Przyznano także nagrody indywidualne dla najbardziej wyróżniających się zawodniczek i w związku z tym najlepszą rozgrywającą została Vanessa Rzepa – JKS SMS JASTRZĘBIE, najlepszą atakującą Wiktoria Sperlich – UKS TRÓJKA MIKOŁÓW, najlepszą blokującą Adrianna Stanowska – BKS STAL BIELSKO – BIAŁA, a MVP Turnieju Ewa Kostera – BKS STAL BIELSKO – BIAŁA.