Logo BIP
Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

VIII Turniej mini-hokeja na lodzie o Puchar Dyrektora MOSiR 2018

hokej 2018Po raz ósmy na terenie OR Planty odbył się „Turniej mini-hokeja na lodzie o Puchar Dyrektora MOSiR”, który miał miejsce 15 grudnia br. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: MUKS Naprzód Janów, UKS Zagłębie Sosnowiec, MOSM Tychy oraz TMH Polonia Bytom. Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna z Tychów, która w finale pokonała Naprzód Janów 4:3. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z TMH Polonia Bytom.

Przyznano również nagrody indywidualne, najlepszym strzelcem został Nicholas ZającBytomia, najlepszym zawodnikiemWincent NowakTychów, najlepszym bramkarzem Adrian RajskiJanowa, a nagrodę pocieszenia otrzymał Filip Urgacz Sosnowca. Serdecznie gratulujemy wyników i zachęcamy do zapoznania się z galerią z tego wydarzenia.