Logo BIP
Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

XI Halowy turniej piłki nożnej dla uczniów klas 4 – 6 – podsumowanie

Turniej ON 4 6 2019W sobotę tj. 26 stycznia br. w Hali Sportowej MOSiR odbył się XI Halowy turniej piłki nożnej dla uczniów klas 4 – 6 mikołowskich szkół podstawowych. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy, rywalizując systemem „każdy z każdym” o jak najwyższe miejsce. Najlepsi okazali się reprezentanci drużyny SP 3 Jastrzębie, drugie miejsce zajęła drużyna Młode Orły 2, a na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci Młodych Orłów 1
Zespoły otrzymały medale oraz dyplomy, a ponadto zwycięzcy wejściówki ufundowane przez LASERHOUSE. Zachęcamy do zapoznania się z galerią z tego wydarzenia.
Dla wyróżniających się zawodników przewidziano również bony podarunkowe i tak najlepszym zawodnikiem całego turnieju został – Oliwier Zajdler , najlepszym bramkarzem – Stanisław Zawada , a najwięcej bramek zdobył Szymon Jarek – zostając tym samym najlepszy strzelcem.