Logo BIP
Logo Mikołów Ogród Życia

SPORT WYCHOWUJE WYRABIA CHARAKTER

VIII Halowy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR – podsumowanie

PN 2019W sobotę tj. 9 lutego br.Hali Sportowej MOSiR odbył się „VIII Halowy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR”. Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów, które rozegrały swoje mecze w dwóch grupach, walcząc o jak najwyższe miejsce. Najlepsza okazała się drużyna ZAKOLAKI, która w emocjonującym finale po rzutach karnych pokonała DRUŻYNĘ ACTIMELA. W meczu o 3 miejsce zwyciężyły KOCURY. Zespoły otrzymały medale oraz dyplomy, a ponadto zwycięzcy wejściówki ufundowane przez LASERHOUSE oraz FORMA & SIŁA MIKOŁÓW. Zachęcamy do zapoznania się z galerią z tego wydarzenia.

Dla wyróżniających się zawodników przewidziano również statuetki oraz bony podarunkowe i tak najlepszym zawodnikiem całego turnieju został Michał Pustelnik – Drużyna Actimela, najlepszym bramkarzem Jakub Janosz – Zakolaki, a najwięcej bramek zdobył Jarosław Lachowski – Kocury, zostając tym samym najlepszy strzelcem.